X затвори

Съставът на "А" отбора на България за мача срещу Италия

Съставът на "А" отбора на България за мача срещу Италия
Име

Мачове

Голове
1  Николай Михайлов ВРАТАР 30  37 - допуснати голове 
2  Владислав Стоянов ВРАТАР 14  10 - допуснати голове 
3  Божидар Митрев дебютант 
4  Венцислав Василев дебютант 
5  Борислав Стойчев  дебютант 
6  Александър Др. Александров
7  Георги Терзиев
8  Йордан Минев  18  0
9  Николай Бодуров  29 
10  Петър Занев  26 
11  Иван Бандаловски  12 
12  Станислав Манолев 41 4
13  Ивайло Чочев дебютант  -
14  Симеон Славчев 3 0
15  Георги Миланов 22 2
16  Светослав Дяков 21 0
17  Владимир Гаджев 25 1
18  Михаил Александров 5 0
19  Кристиян Малинов дебютант  -
20  Александър Тонев 17 3
21  Ивелин Попов 51 8
22  Илиян Мицански 12 3
23  Валери Божинов 42 6
Актуално

Обичате ли Футбола?rumen-minkov-logo-small
Любители ли сте на футболната статистика?
Проявявате ли интерес към любопитните факти от първенството на България?
Вие сте на точното място!!! www.bgfootball.eu

Харесвате ли този сайт? Гласувайте за него тук. Благодарим Ви! 

Топ “250” за Треньори Печат
Ранглисти - Топ 250 за Треньори

Тази ранглиста включва старши-треньорите на отбори от “А” ПФГ с 250 и повече мача. Топ “250” е показател за техните качества и умения да ръководят футболистите от даден отбор и да налагат своите виждания за футболната игра, следейки и съобразявайки се със съвременните тенденции във футбола.

Забележка: Публикуваната ранглиста отчита наличната информация към 01.01.2015г.

Брой мачове Имена Отбори
459 Георги Василев Етър (В.Т); Спартак (Пл); Левски (Сф); ЦСКА (Сф); Локомотив (Сф); Нафтекс (Бс)
411 Крум Милев ЦСКА (Сф); Локомотив (Сф); Берое (Ст.З); Сливен (Сл)
399 Димитър Димитров (Херо) Нефтохимик (Бс); Литекс (Лч); Левски (Сф); Велбъжд (Кн); Локомотив (Пд); Черноморец 2005 (Бс)
397 Георги Берков Локомотив (Сф); Дунав (Рс); Черноморец (Бс); ЖСК-Славия (Сф); Пирин (Бл); Берое (Ст.З); Миньор (Пк)
374 Данко Раев Академик (Сф); Пирин (Бл); Славия (Сф); Черноморец (Бс); Локомотив (Сф); Добруджа (Дч)
366 Атанас Ковачев Славия (Сф); Строител (Сф); Локомотив (Сф); Дунав (Рс); Берое (Ст.З); Локомотив (Пд); Сливен (Сл)
357 Христо Младенов Спартак (Пл); Спартак (Сф); Левски (Сф); Берое (Ст.З); Славия (Сф); Ботев (Вр); Сливен (Сл)
353 Иван Радоев (Баба Рада) Левски (Сф); Локомотив (Пд); Славия (Сф); Берое (Ст.З); Ботев (Вр); Спартак (Вн); Марек (Дп)
349 Иван Моканов Черно море (Вн)
344 Борис Николов Пирин (Бл); Добруджа (Дч); Пирин 1922 (Бл)
340 Динко Дерменджиев Ботев (Пд); Спартак (Пл); Левски (Сф); Хебър (Пз); Локомотив (Пд); Локомотив (Сф)
330 Илия Панев Ботев (Вр); Етър (В.Т)
318 Георги Генов (Джогата) Ботев (Пд); Марица (Пд)
304 Янко Динков Марек (Дп); Славия (Сф); Добруджа (Дч); Миньор (Пк)
301 Манол Манолов (Симулията) ЦСКА (Сф); Берое (Ст.З); Славия (Сф)
299 Васил Методиев Локомотив (Сф); Етър (В.Т); Пирин (Бл); Левски (Сф); Славия (Сф)
298 Димитър Байкушев Славия (Сф); Завод 12 (Сф); Спартак (Пд)
282 Константин Господинов Торпедо (Пл); Спартак (Пл)
277 Атанас Цанов Дунав (Рс); Добруджа (Дч); Спартак (Пл)
269 Аспарух Никодимов ЦСКА (Сф); Дунав (Рс); Велбъжд (Кн); Берое (Ст.З)
265 Стефан Грозданов Хебър (Пз); Велбъжд (Кн); Спартак (Вн); Левски (Сф); Локомотив (сф)